Ҫfarë ndodhi me Gentën, shfaqet me pamjen e një të ‘ҫmendure’

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur për lëvizjes e saj që i bënte në skenë, dhe pastaj edhe për format e saj trupore

Genta, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën po duket shumë ҫuditshëm./ORAinfo/

SHPËRNDAJE