​Ekipi i dështakëve në Ligën e Kampionëve (Foto)

Barcelona ka dominuar ekipin e dështakëve të fazës çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Goal.com ka publikuar ekipin e dështakëve fazës çerekfinale të Ligës së Kampionëve, ku Barcelona ka pesë futbollistë, përfshirë këtu edhe Luis Suarezin dhe Leo Messin.

Dortmund në anën tjetër ka katër futbollistë, ndërsa nga një e kanë edhe Bayern Munich dhe Leicester City. /Express/