15 gola nga futbollistët shqiptarë në xhiron e fundit

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Shkodran Mustafi realizoi në fitoren e Arsenalit. Pajtim Kasami dhe Ermir Lenjani kontribuuan me nga një gol secili në një triumf shumë të rëndësishëm të Sionit në kampionatin zviceran.

Lirim Kastrati ka shpërthyer me dy gola në derbin e Zagrebit, derisa një tjetër talent, Izer Aliu, shkëlqeu me dy asistime për Zurichun.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Këto dhe të tjera për futbollistët shqiptarë, mund t’i shihni në videon në vazhdim:

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE