40-vjeçarja Kardashian, një ‘bombë’ e vërtetë!

Motra më e madhe e familjes Kardashian, Kourtney, duket se po u bënë konkurrencë motrave më të reja.

Edhe pse në moshën 40 vjeçare, ajo gëzon linja trupore në formën më të mire.

Bukuroshja e lindur në Los Angeles, së fundmi është paraqitur në një event ku u shfaq me një fustan të kuq që vinte në pah asetet e saj trupore.

Edhe pse në moshën 40 vjeçare dhe nënë e 3 fëmijëve, Kourtney vazhdon të jetë një femër mjaft atraktive dhe e ndjekur nëpër rrjetet sociale.

SHPËRNDAJE