Lajmi kryesor

Pas vendimit të djeshëm të Gjykatës Kushtetuese me të cilin e shpall jokushtetues zgjedhjen e Isa Mustafës kryetar të Kuvendit të Kosovës, koalicioni LDK-AAK-NISMA ka përgatitur edhe skenarin e fundit për dalje nga kriza, i cili të lejoj zgjedhjen e kryetarit të Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së. Burime të Veriu.info nga “Blloku” bëjnë […]

Titujt kryesor

Lajme te tjera:

sport

19:07 23.08.2014 llamkosi

Ka përfunduar pa fitues kryendeshja e javës së dytë të Raiffeisen Superligës në futboll e zhvilluar ndërmjet vendasve të Hajvalisë dhe skuadrës kampione, Llamkos Kosova. Ndeshja e luajtur në Kishnicë përfundoi 1 me 1, ndërsa të dy golat e këtij takimi u shënuan në pjesën e parë. Hajvalia kaloi në epërsi në minutën e 18’, kur […]

showbiz

Duket se Bleona Qerreti po i intereson mendimi i miqve të saj ne Facebook se kush është më e bukur: ajo apo Angela Martini. Si për të sfiduar shoqen e saj ajo ka shkruar në anglisht, Oj pasqyrë..      

Opinione