Lajmi kryesor

Një bashkëpunëtor i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës është dekonspiruar dhe ekzekutuar në Siri. Ai është vrarë në fillim të këtij viti, pak kohë pas dërgimit nga AKI-ja në cilësi të spiunit, ka mësuar “Koha Ditore”. Viktima ka qenë i infiltruar brenda grupeve xhihadiste shqiptare, pjesë e organizatave terroriste. Burime të ndryshme, përfshirë ato në Agjencinë […]

Titujt kryesor

Lajme te tjera:

sport

08:50 20.08.2014 timthumb

Dëshira e madhe për ta nisur me fitore Kampionatin e ri, iu është kthyer si bumerang Ferronikelit. Ky i fundit, lëre që nuk fitoi përballë Hajvalisë, por u mposht të dielën si vendas me rezultat shumë të thellë, 2:5. Një këso humbje nuk ishte pritur nga askush në Drenas, shkruan Zëri, ndërsa trajneri, Gani Sejdiu, […]

showbiz

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora e ka pranuar sfidën që të lagët më ujë të akullt dhe e ka bërë në rrugët e New York-ut e cila është lagur nga dy meshkuj. Mikja e Ritës, reperja Iggy Azalea e kishte sfiduar atë që ta bëjë këtë sfidë. Gjithashtu, Rita në këtë sfidë i ka […]

Opinione