Lajmi kryesor

Rivarrimi i eshtrave të Isa Boletinit do të bëhet me 28 Nëntor, pikërisht në 102 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë. Kështu u vendos sot në një takim të mbajtur nga Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Memli Krasniqi dhe familjarëve të Heroit Kombëtar Isa Boletinit, Kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahtirin si dhe Arsim […]

Titujt kryesor

Lajme te tjera:

sport

Prindërit e fëmijëve dhe zyrtarët të cilët po mundohen t’i dalin në ndihmë Llamkos Kosovës, tregojnë për vjedhjen që iu është bërë prindërve të lojtarëve nga Abdullah Kelmendi, sekretar i klubit. Ata akuzojnë Kelmendin, i cili sipas tyre ua mori nga 15-18 euro për fanellat që kushtonin 6 euro, 6 euro për kontrollim mjekësor i […]

showbiz

16:58 30.10.2014 soraja3

Muajt e verës mediat rozë në Spanjë shkruanin për një brune misterioze në krah të Neymar në Ibiza. Por përveç pak artikujve të shkurtër dhe disa fotove ku shihej asi brazilian i Barcelonës dhe brunja misterioze nuk u mësua asgjë më shumë. Së fundmi mediat në Spanjë dhe ato në Serbi shkruajnë se bëhet fjalë […]

Opinione