A do ndihet rehat Geti me këtë veprim të Marina Vjollcës?

Marina Vjollca vajza që i rrëmbeu zemrën reperit kosovar I cili e kishte të vështirë të vendoste kur kishte të bënte më femrat, ato edhe sot komentohen si ish të dashurat e tij edhe pse në mes tyre ka përfunduar çdo gjë, shkruan Kosovarja.

Është Marina ajo që e vuri reperin në një pikë ta sillte para altarit, muaj më parë ata organizuan një dasmë madhështore në bregdetin shqiptarë. Me shumë vëmendje dhe me detaj u përcoll çdo gjë rreth tyre. Marina Geti festuan në mes shumë të ftuarve si nga jeta publike por edhe nga rrethi familjar.

Në qendër të vëmendjes ishte edhe pushimi i muajit të mjaltit por ishin të kujdesshëm dhe ishin të rralla imazhet nga atje ku ata pushuan.

Tashmë vazhdojnë normalitetin si çift, Marina Vjollca nga largimi i ‘Top Channel’ tani ajo udhëheq emisionin “C’est la vie” në Klan.

Ky emision ka përmbajtje garuese të shumë personaliteteve nga jeta e muzikës dhe jashtë saj.

Marina në paraqitjet e saja ka shtuar kujdes edhe më të madh, në skenë ajo shfaqet plot elegance. Në fotografin e fundit Marina ka shkrepur një fotografi me një mbishkrim ‘Rehat fare’ me një gotë verë në dorë por edhe me një gjest që I ka vënë kapakun asaj që ka thënë, një shkelje syri e ky veprim a do I pëlqej Getit apo a do ndihet ai rehat. /Kosovarja/

SHPËRNDAJE