A e keni parë vëllaun e Loles e Anitës? Shikoni çfarë bukuroshi është ai

Moderatori Mustafë Muçaj bashkë me familjen e tij janë pjesë e mediave që një kohë të gjatë.

Ai bashkë me dy vajzat e tij u bënë pjesë e çdo familje përmes moderimit, përcjell ORAvip.

(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

I keni parë Anitën dhe Lolën, por ai ka edhe një djalë mjaft të pashëm.

Në rrjetet sociale disa fotografi të tij i kanë publikuar motrat e tij të famshme. /ORAvip/

SHPËRNDAJE