A e mbani mend Mirsa Kërçelin, ja si duket sot (Foto)

Mirsa Kërqeli ka një kohë të gjatë që ka vendosur t’i përkushtohet më shumë familjes dhe e ka lënë anash muzikën, duke mos lansuar asnjë projekt muzikor.

Këngëtarja e njohur dhe e kërkuar në skenën shqiptare, duket se po kënaqet në praninë e familjes së saj.

E kjo vërehet në bazë të fotografive të publikuara nga vetë Mirsa.

Së fundmi ajo ka shfaqur një portret të familjes së saj. Në fotografi Mirsa është shfaqur me bashkëshortin dhe djalin e saj Tiarin./Sovrani/

SHPËRNDAJE