A është i martuar Gold AG? Reperi zbulon gjithçka (Video)

Gold AG ka qenë i ftuar mbrëmë në rubrikën “Filikaqja” në Elite Show.

Protagonisti i parë i këtij emisioni ishte Gold AG i cili i është përgjigjur pyetjeve.

Mes tjerash, ai është pyetur për deklaratën e vitit të kaluar kur ka thënë që është martuar.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Për ta konfirmuar përfundimisht nëse ai është martuar apo jo, ndiqeni videon më poshtë:

SHPËRNDAJE