A nuk po e din Morena Taraku që ka ra borë? Shikoni se çfarë foto ka publikuar

Këngëtarja Morena Taraku është aktive në rrjete sociale shkruan GazetaBlic.

Pasi që ka publikuar  këngën e re në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, Morena ka vendosur të i bëjë disa ditë pushim.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ka publikuar disa imazhe ku shihet në Brezovicë.

Këngëtarja shihet në borë por vëmendjen e merr paraqitja e saj, edhe pse koha ftohtë ajo zbuluar barkun e saj dhe njëkohësisht ka venë në pah linjat joshëse.

Shikojeni foton dhe shihni vetë:

SHPËRNDAJE