Adelina Berisha çon edhe ujin përpjetë me këtë paraqitje në bikini

Adelina Berisha ka vite që është pjesë e estradës shqiptare.

Ajo ka arritur të sjell në tregun muzikor shqiptar shumë këngë që kanë pasur shumë klikime në Youtube.

Përveç muzikës, ajo duket se një rëndësi të madhe i kushton dhe pamjes së saj.

……………………………………………………………………………………………………………..
Video e dhimbshme: Kështu vriteshin shqiptarët që furnizonin me armë UÇK-në

……………………………………………………………………………………………………………..

Në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, ajo thjesht po duket e mrekullueshme e veshur në bikini, duke nxjerrë në pah, linjat bombastike e veshur në bikini.

SHPËRNDAJE