Adelina publikon fotot më të bukura të dy motrave të saj

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Adelina Ismaili është njëra ndër këngëtarët me të dashura të publikut shqiptarë.

Përveç muzikës ajo është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale ku bënë postime nga më të ndryshmet.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihen dy motrat e saj.

Përmes asaj fotografie, Adelina u ka treguar motrave se sa shumë i do./ORAinfo/

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE