Adelina Tahiri duke ‘bombë’ në bikinit rozë

Adelina Tahiri duket mahnitëse në pozat e reja.

Adelina Tahiri ka disa javë që ka filluar pushimet në bregdet me bashkëshortin e saj dhe birin, prej nga nuk po i kurën postimet, shkruan lajmi.net.

Ajo ka shpërndarë disa fotografi ku vë në fokus fizikun e saj të përkryer, dhe së fundmi vjen me poza mjaft joshë në bikini rozë.

Si çdo herë tjetër edhe kësaj radhë Adelina duket në top-formë.