Adelinës ia bleu burri dhuratën që do e donin të gjitha, ky është reagimi i saj

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se ka marrë dhuratë një Iphone 11, e që është seria e fundit e kësaj marke.

SHPËRNDAJE