Afërdita dhe Jehona Dreshaj si kukulla në dasmën e vëllain

Arbër Dreshaj, vëllai i këngëtares dhe modeles së mirënjohur, Afërdita Dreshaj, i dha fund beqarisë.

Për çiftin e ri u organizua një dasmë madhështore, që rrëmbeu vëmendjen e mediave rozë.

Afërdita publikoi një fotografi të bukur familjare, ku të gjithë duken për mrekulli.

Me këtë fotografi të veçantë, ajo i uroi martesën vëllait të saj.

“Vëllai jonë u rrit dhe u martua! Urime për dritën e syve tanë dhe për kunatën tonë.. ne ju duam shumë”, shkroi ajo krahas fotografisë.

Të dy motrat Dreshaj zgjodhën fustana të njejtë për dasmën e vëllait të tyre, në të cilët u dukën mjaft tërheqëse.

SHPËRNDAJE