Afërdita Dreshaj ia qet ‘tymin’ Instagramit, në bikini ajo po duket super joshëse

Modelja shqiptare po kalon disa ditë pushimi në SHBA.

Afërdita Dreshaj shfaq linjat bombastike në fotografinë e fundit të publikuar, shkruan lajmi.net.

32 vjeçarja ka ndarë një foto në Instagram, dhe jo më kot është zgjedhur ‘Miss Universe’ modelja në bikini duhet në formë tejet të mirë.

Ajo i dha fund beqarisë në qershorin e vitit që lam pas kur u martua me hokeistin çek Jakub Kindl.

SHPËRNDAJE