Afërdita Dreshaj kalon ‘Girl’s Night’ në shtëpinë e Çiljetës

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka mbërritur vetëm pak ditë më parë në Shqipëri pas një mungese të gjatë.

Duke qenë se ka ardhur e vetme në këtë udhëtim e gjithë koha në Shqipëri po i dedikohet familjarëve dhe miqve më të mirë.

Pas takimeve me disa prej tyre, mbrëmjen e kaluar Afërdita ka qenë e ftuar në shtëpinë e këngëtares së njohur Çiljeta.

Derën ia ka hapur djali i këngëtares, Fernando dhe këtë moment Afërdita e ka ndarë me të gjithë me anë të një video.

Dy vajzat e njohura të showbiz-it bashkë me mikeshat e tyre kanë vendosur t’ia dedikojnë mbrëmjen vetëm njëra-tjetrës.

Një video e shpërndarë në ‘Instastory’ ka qenë gjithçka këngëtaret kanë publikuar deri në këtë moment.