Afrona publikon foto nga shtrati me Bleron, reagimi i këngëtarit i papritur

Afrona Dika është e fejuara e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Bleros.

Ajo jeton në Zvicërr dhe atje ndjek karrierën si modele shumë e suksesshme.

Afrona dhe Blero pas pesë muajsh do të kenë edhe dasmën, e që po përflitet shumë në media ende pa ndodhur.

Para pak minutash Afrona ka publikuar një foto ku shfaqet në shtrat me Bleron. Reagim i Bleros i papritur. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE