Agim Bahtiri arrin në Kuvend

Kryetari Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, sapo ka arritur në seancën e Kuvendit të Kosovës ku pritet të formohet qeveria Kurti.

Ai nuk ka pranuar të flas para mediave asgjë.

Kujtojmë që Bahtiri ka qenë njëri nga njerëzit më të zëshëm për arritjen e marrëveshjes për bashkëqeverisje mes VV dhe LDK.

SHPËRNDAJE