Ajo është nëna më e bukur, trupi i saj si peshk, kështu duket Kourtney Kardashian

Familja Kardashian njihet për vajzat e saj të famshme dhe tejet seksi.

Një nga to është edhe Kourtney Kardashian e cila ka linja të admirueshme.

Nëna e tre fëmijëve, e ka dëshmuar një gjë të tillë edhe në imazhin e fundit.

Me fustan të zi pranë një ambientit dekoruar, 29 vjeçarja dukej seksi dhe mjaft atraktive./Indeksonline/

SHPËRNDAJE