Ajo ka më shumë kilogramë se ç’duhet, por meshkujt po tërbohen pas saj

Bukuroshja Iskra Lawrence edhe pse nuk ka përmasat e një modeleje ajo përsëri mbetet një super bombë.Më format e saj shpërthyese ajo po thyen rrjetin.

Ajo padyshim është një ndër femrat që di si të duket super seksi edhe pse është pak mbi peshë.

Por duhet thënë që trupi i saj i mbushur duket mjaft seksi dhe joshës njëkohësisht.

SHPËRNDAJE