Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë- …..

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Pejë-Prishtinë, më saktësisht në fshatin Grabanicë.

Sipas pamjeve të dërguara nga një lexues i Indeksonline, në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, njëra e tipit “Opel Corsa” dhe vetura tjetër “Gold 4”.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

 

SHPËRNDAJE