Aksident trafiku në Vushtrri, dy persona të lënduar (Foto)

Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Bukosh të Vushtrrisë. Sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes vetura e tipit Golf II ka dal nga rruga për të rënë në përroin e fshatit.

Në këtë aksident dy persona janë lënduar dhe janë dërguar në spital.

Në bazë të fotografive që dëshmitarët i kanë dërguar shihet se në aksident nuk ka të përfshirë vetura tjera përveç Golf-it.

SHPËRNDAJE