Aksidenti tragjik, përlot sërish… “Sot do mbushje 7 muaj, krahët i kam bosh”

Të gjithë e kujtojnë tragjedinë e para pak javëve ku familja Preka u shua thuajse e tëra në një aksident automobilistik në aksin Shkodër- Velipojë.

Edmond Preka së bashku me dy vajzat e tij dhe djalin e vogël humbën jetën tragjikisht në aksidentin e rëndë automobilistik, ndërsa gjallë ka mbetur vetëm bashkëshortja dhe nëna e fëmijëve të humbur.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Këtë të dielë, përmes një statusi në rrjetin socia, halla e vogëlushëve ka shkruar disa rrjeshta të ndjerë për nipin e saj të vogël. Sot Rajani do të mbushte 7 muaj nga ardhja e tij në jetë.

POSTIMI I PLOTË

Diten kur Linde ti i vogli im kur dora jote e vogel ishte mbi doren time isha njeriu me i pasur ne bote e gjith bota ishte mbi doren time

Sot do te beje 7 muajsh por halla nuk ka ku me e marr ma Rayan qe me shku me e puth fort me e perqafu fort me ja ni Eren e ti qe zemra mu zmadhonte nga lumturia kur te kisha ne krah. Tash ja ke lan krahun Bosh halles tash nuk asht ma tan bota ne doren time por tash asht e gjith bota mbi koken time .

Happy 7 month in haven my nephew

Miss you my baby boy

SHPËRNDAJE