Albin Kurti, Hashim Thaçi e Shpend Ahmeti bëhen bashkë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, Kryetari i PSD-së, Shpend Ahmeti, lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri në një konferencë me titull “Zëri i Popullit rreth Finales Së Madhe” po flasin për dialogun Kosovë- Serbi.

Pjesëmarrës në këtë konferencë është edhe ambasadori i Norvegjisë, Per Strand Sjaastad./Gazeta Blic

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE