Albin Kurti “kapet” nga kamerat duke bërë këtë veprim

Albin Kurti ka qëndruar në qytetin e Prizrenit, ku është takuar me qytetarë.

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, gjatë fjalimit të tij shihet duke e pirë çajin e rusit teksa bisedon me të pranishmit rreth fushatës dhe zgjedhjeve që do të mbahen më 6 tetor.

E si duket kreu i VV-së nuk e pi çajin nëse i ftohet, e madje ai e pi atë edhe me limon.