Alessandra Ambrosio tregon linjat perfekte duke bërë joga në Brazil

Alessandra Ambrosio ka treguar trupin e saj në bikini, ndërsa po bënte “yoga” të mërkurën në mëngjes, në Florianopolis, Brazil.

Modelja 38 vjeçare nisi ditën e saj duke bërë yoga në bregdet me mikeshat e saj, gjë kjo e shpeshtë nga ish modelja e Victoria’s Secret.

Alessandra Ambrosio ka shfaqur figurën e saj perfekte, ndërsa më parë ajo ka treguar se bën yoga rregullisht për të mbajtur trupin sa më në formë.

Ajo tha më parë për W Magazine: “Unë stërvitem tërë vitin. Jam shumë e përqendruar në të qenit në formë dhe të ndjehem mirë në pistë”.

Alessandra ka kohë që është në lidhje dashurie me Nicolo Oddi./GazetaBlic

SHPËRNDAJE