Alketa Vejsiun e gjen ‘belaja’, shikoni çfarë i bën ky burrë në mes të rrugës

Moderatoren Alketa  Vejsiu e ka gjetur belaja në një nga rrugët e kryeqytetit.

Ajo ka ndarë një video ku tregon se një burrë I ka bllokuar rrugën dhe nuk e ka lënë të kalojë.

‘Më ka bllokuar rrugën’ dëgjohet të thotë Alketa teksa realizon videon. Më pas dgjohen boritë e shkaktuara nga trafiku. Më pas një grua ka mundur  që të largojë personin që kishte bllokua qarkullimin. /Gazeta Express/

SHPËRNDAJE