Ana ‘B’ e Zanifina Ismailit, do t’iu ‘shkrijë’!

Këngëtarja e njohur kosovare, Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë.

Në fillim ajo u njoh si motra e Adelina Ismailit, e pastaj fal punën së saj të vazhdueshme vazhdojë rrugëtimin si Zanfina.

Ndërsa tani ajo ka pauzuar nga muzika dhe që një kohë nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Por, për fansat dhe ndjekësit e saj ajo mbetet aktive në rrjetet sociale, më postime të ndryshme.

Zanfina ka publikuar një foto ku shfaqet shumë joshëse në banjo. Ajo qe bie në sy janë të pasmet e saj gjigante. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE