Analisti serb: CIA e di se kush e vrau Ivanoviqin

Analisti i njohur serb i çështjeve ushtarako-politike, Miroslav Lazanski ka thënë se CIA e di se kush e ka vrarë liderin e SDP-së në veri të Kosovës, Oliver Ivanoviq.

“Nëse vrasësit e Ivanoviqit nuk zbulohen kjo do të thotë vetëm një gjë, që ky vrasës gëzon mbrojtjen e Shteteve të Bashkuara të Amerikës”, ka thënë Lazanski.

Kujtojmë që Ivanoviq është vrarë të martën. (Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵).

para selisë së partisë të tij, ku pas plumbave të marrë nuk ka arritur që t’u shpëtojë plagëve.

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE