Anita shfaqet me plot elegancë, ja sa bukur duket (Foto)

Edhe kësaj here ajo shfaqet me plot elegancë…

Anita Haradinaj kohëve të fundit po mbizotëron mediet rozë, e kjo për shkak të paraqitjeve të denja krah Kryeministrit, përcjell ORAinfo.

Tejet në formë dhe me shumë elegancë , ajo merr pjesë në shumë festa dhe ahengje ku më pas iu lë hapësirë komentimeve të shumta.

SHPËRNDAJE