Arbana Xharra trondit publikun (+18)

Anëtarja e PDK’së, Arbana Xharra, ka nxjerrë në publik fyetjet që i dërgohen ne mesazh privat.

Përmbajtja e këtyre mesazheve është e mbushur me urrejtje dhe fyerje shkruan Magazina.al

Krysisht mesazhet lidhen me komentet e shpeshta që Xharra i bën rreth fesë.

SHPËRNDAJE