Arbenita Ismajli pozon nga shtrati

Arbenita Ismajli duket provokuese në paraqitjen e fundit.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli është duke qëndruar aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit në këtë rrjet social po ndan imazhe të ndryshme në të cilat duket joshëse. Së fundmi i ka publikuar disa foto të reja, njërën prej tyre të realizuar në shtrat.

Arbenita nuk e pati problem së fundmi që të ju tregoj ndjekësve se i rregullon fotot dhe madje ua tregoi edhe programin.

Arbenita ndryshe po e shijon lidhjen e dashurisë me reperin Fero. Dyshja janë shumë të dashur për publikun.

SHPËRNDAJE