Arjola Demiri sot ka ditëlindjen, por a e dini se sa vite mbush?

Aktorja, Arjola Demiri sot ka ditëlindjen.

Me një postim në ‘Instagram‘, e bëri vetë të ditur.

‘Unë i jam mirënjohës Zotit që më bekoi çdo ditë të jetës sime. Unë jam një shpirt vërtet i bekuar. Unë jam gjallë, e varur nga vetja ime dhe e bukur. Jam shumë krenar për atë që jam. Gëzuar ditëlindjen për mua’, ka shkruar në fotografinë që ka zgjedhur ta publikoj.

SHPËRNDAJE