Arrestohen dy persona në këtë qytet të Kosovës, arsyeja është e tmerrshme!

Policia në Gjakovë ka arrestuar dy meshkuj shqiptar njëri me shtetësi të Shqipërisë.

Të arrestuarit dyshohen se kanë kryer veprën penale, trafikim me njerëz, transmeton Klan Kosova.

Lidhur me rastin janë identifikuar edhe dy viktima femra shtetase të Shqipërisë dhe të njëjtat janë dërguar në shtëpi të sigurt.

SHPËRNDAJE