Arta Nitaj befason me dukjen e re, duket si latine

Ajo është ndër femrat më të komentuara shqiptare.

Aktorja nga Peja, Arta Nitaj që mori famë përmes rolit të saj Xhesika në serialin komik “O Sa Mirë”, vazhdon të jetë mjaftë e ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi në Instagram ajo ka publikuar disa imazhe të fotosesionit të ri.

Me gërsheta dhe me një grim të thjeshtë, Arta duket krejtësisht ndryshe, madje ngjanë në një latine të vërtetë./Indeksonline/

SHPËRNDAJE