Arta Nitaj me foto përvëluese nga Dubai, trupi saj krejt si çokollatë

Aktorja dhe moderatorja e njohur shqiptare Arta Nitaj, është bërë e njohur me rolin e saj si “Xhesika” tek seriali “O Sa Mirë”.

Me rolin e saj ajo u bë mjaft e njohur dhe e dashur për publikun, duke fituar simpatinë e shumë fansave, shkruan Indeksonline.

Ajo gjithashtu njihet si një femër tejet atraktive dhe ‘hot’, e cila me paraqitjet që bën nëpër rrjetet sociale, merr vazhdimisht vëmendjen e publikut.

Arta kohë të gjatë po kalon edhe në Dubai, nga ku po paraqitet vazhdimisht me poza të ‘nxehta’.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, duke pozuar në bikini, me ç’rast ka marrë gjithë vëmendjen duke ekspozuar linjat e saj trupore.