Arta Nitaj ‘përvëluese’, merr gjithë vëmendjen me pozën e fundit

Aktroja e njohur është në qendër të vëmendjes sa herë që i ekspozon linjat trupore.

Arta Nitaj e cila morri famë nga roli i ‘Xhesikës’ në serialin vendor ‘O Sa Mirë’ edhe këtë herë ka ‘çmendur’ me pozën e fundit.

Arta u shfaq e veshur në të zeza ndërsa dukej tejet seksi dhe më në formë se kurrë më parë.

Ndryshe, aktorja ka kohë që nuk është pjesë e serialit ‘O Sa Mirë’, ajo kohëve të fundit e ka sfiduar vetën edhe si moderatore./Indeksonline/

SHPËRNDAJE