Artistja lutet nudo në vendin e pelegrinazhit katolik (Foto +18)

Një artiste është arrestuar pasi filloi të lutej nudo në një vend pelegrinazhi katolik.

Deborah de Robertis, i cili është i njohur për sjelljet e saj provokative, habiti të gjithë njerëzit në Lourdes, Francë.

Pasi u shfaq e zhveshur policia erdhi në vendngjarje dhe e shoqëroi në komisariat.

Ajo është kritikuar shpeshherë për shfaqet nudo në vendet fetare dhe nuk dihet nëse do të akuzohet për aktin.

Pamjet e Deborah u morën në Sanctuary of Our Lady of Lourdes, e cila ndodhet në rajonin Occitanie.

SHPËRNDAJE