Avokatja shqiptare ju joshë me paraqitjen e saj (Foto)

Ajo ka marrë epitetin avokatja joshëse, duke qenë se ka përfunduar dhe studimet për juridik.

Flasim për bukuroshen Redona Koci e cila di të befasojë me paraqitjen e saj në rrjete sociale, shpeshherë edhe tej mase e ekspozuar.

Fotografitë e saj, shpeshherë provokuese bëjnë që edhe komentet nga ndjekësit meshkuj të jenë të shumta.

Në fotografinë e publikuar në Instagram, Redona shfaqet me të zezë, ku në disa pjesë është tejet transparente duke bërë që trupi i saj krejtësisht të shihet.

SHPËRNDAJE