Badihava, si Erjona s’bon mo nona – Shikoni me çfarë foto e uron Vitin e Ri

Modelja e njohur shqiptare Erjona Sulejmani njihet si një femër mjaft atraktive dhe aktive nëpër mediat sociale.

Ajo për publikun shqiptarë, njihet edhe për lidhjen e saj me futbollistin shqiptar Blerim Xhemajli, me të cilin kanë një djalë.

Pas ndarjes nga bashkëshorti, ajo ka vazhduar të jetë mjaft aktive nëpër mediat sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka publikuar një përmbledhje fotografish të ‘nxehta’ duke uruar fansave të saj vitin e ri 2020.

SHPËRNDAJE