Bashkëshortja e Kadri Veselit me plot elegancë në Konventën solemne të PDK-së

Në Prishtinë po mbahet Konveta solemne e Partisë Demokratike të Kosovës.

Konventa vie një ditë pas zgjedhjes së Kadri Veselit, kryetar të kësaj partie. Në mesin e shumë të pranishmëve, edhe kësaj radhe nuk mungoi dhe krahu i djathtë i Veselit, bashkëshortja e tij, Violeta.

E veshur me një fustan ngjyrë ngjyrë krem, me flokët kaqurrela, Violeta u shfaq me plot elegancë.

Çifti janë martuar në vitin 2002, dhe tashmë kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë./GazetaBlic

SHPËRNDAJE