Bashkohen Roberti e Nora, kësaj radhe jo për ‘hatër’ të vajzës

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Roberti ka publikuar një foto në të cilën tregon se do të jetë në një koncert bashkë me Norën.