Beatrix Ramosaj ‘bombastike’ në të zeza

Beatrix Ramosaj është një këngëtare e re, e bukur dhe shumë e talentuar në muzikë.

Në nëntor 2010 ajo morri pjesë në ‘Kënga Magjike 2010’ me këngën ‘E Dua Beat-in’, me të cilën arriti deri në finale të këtij evenimenti.

Beatrix njihet edhe për bukurinë dhe format trupore, që nuk heziton ti ekspozojë here pas here nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo është shfaqur e veshur në të zezë, ku bie në sy bukuria e 25 vjeçares, si dhe linjat trupore në formën më të mire.

Kujtojmë që në vitin 2017 ajo publikoi videoklipin e këngës ‘Pa ndjenja’ e cila u prit mjaft mire nga publiku. /Indeksonline/

SHPËRNDAJE