Beatrix Ramosaj provokon keq, ekspozon pjesën intime të trupit

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ndan shpesh postime në rrjete sociale.

Së fundi, në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ka publikuar një foto nga ndeja që ka qenë mbrëmë.

Këngëtarja, ka publikuar një foto e cila ka venë në pah këmbët e gjata joshëse dhe ka ekspozuar edhe gjoksin.

Shikojeni foton:

Ndryshe, Ramosaj ka marrë komente të shumta nga ndjekësit./GazetaBlic./

SHPËRNDAJE