Bebe “çmend” rrjetin, e veshur me të bardha nuk i lë fare vend imagjinatës

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, është një nga vajzat më të komentuara të showbizzit.

Ajo para disa kohësh bëri publike lidhjen me kinematografin Keyan Safyari, me të cilin u shfaq duke u puthur.

Këngëtarja është dhe mjaft aktive në rrjete sociale, e herë pas here nuk ngurron të shfaqë pamje e poza të shumta.

Postimi më i fundit i saj ka marrë mijëra pëlqime e komente në rrjet. Bebe është shfaqur me një veshje të bardhë në formë tyli, e cila ia nxirrte më në pah format trupore.

“Unë e ndjej që kjo gjë meriton një postim në rrjet”, shkroi 31-vjeçarja krahas fotos së publikuar.

SHPËRNDAJE