Bebe Rexha shfaqet pa jelek në videon e fundit, ekspozon gjoksin e rrumbullakosur (VIDEO +18)

Bebe Rexha i ka provokuar keq ndjekësit e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është shfaqur provokuese në videon e fundit të postuar në Instagram.

Në videon në fjalë ajo shfaqet pa reçipeta ndërsa po i ngjyros vetë flokët me të kuqe.

Me këtë e ka dëshmuar edhe njëherë se është një nga emrat e ekranit e cila nuk e ka aspak problem që të shfaqet tërësisht natyrale në Instagram dhe jo vetëm.

Pranë videos këngëtarja ka pranuar komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

SHPËRNDAJE