Befason Afërdita, shikoni si provokon me këtë fustan që ka veshur

fërdita Demaku është një këngëtare shumë e njohur kosovare.

Me këngët e saj arriti të bëhet e pëlqyer që në daljen e parë në skenë, përcjell ORAinfo.

Afërdita është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në stil dhe tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në një fustan të gjatë, mirëpo, provokon duke zbuluar këmbën.

SHPËRNDAJE